PKF vs Keywords Studios

PKF
2 - 3
Keywords Studios

PKF od początku sezonu gra w kratkę, przeplatając zwycięstwa z porażkami i jeśli trend miałby być zachowany, w szóstej kolejce gier powinien sięgnąć po trzy punkty. Rzeczywistość zweryfikowała jednak te prognozy i to rywale okazali się lepsi. Gracze Keywords Studios, walczący o pierwsze punkty w rozgrywkach, szybko poczuli, że to może być ten wieczór i od początku meczu byli stroną przeważającą, choć również zawodnicy PKF mieli swoje bramkowe okazje. Do przerwy to formalni goście prowadzili 2:1, a kontaktowy gol Jacka Czerneckiego z rzutu karnego zwiastował sporo emocji w drugiej połowie. W tej odsłonie meczu byliśmy świadkami podobnego scenariusza. Z tą różnicą, że gracze Keywords Studios trafili do bramki rywali raz. PKF, podobnie jak przed przerwą, również zdobył w końcówce kontaktowego gola, jednak na wyrównanie zabrakło już czasu i to jesienny debiutant mógł cieszyć się z pierwszej, historycznej wygranej w SLF.